CAMINUS, UAB

Įmonės CAMINUS, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

CAMINUS, UAB

Įmonės adresas:

Gelvonų g. 14, LT-07148 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

121681791

Įmonės PVM kodas:

LT216817917

Įmonės registracijos data:

1992-09-30

Įmonės CAMINUS, UAB veikla

Įmonė CAMINUS, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę CAMINUS, UAB:

Įmonės CAMINUS, UAB juridinio asmens kodas yra 121681791. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1992-09-30

Įmonės CAMINUS, UAB adresas yra Gelvonų g. 14, LT-07148 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT216817917.

Su įmone CAMINUS, UAB galite susisiekti:
telefonu: