BANGA ELECTRONICS, UAB

Įmonės BANGA ELECTRONICS, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

BANGA ELECTRONICS, UAB

Įmonės adresas:

Architektų g. 1, LT-78366 Šiauliai (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.bangael.com

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

300070628

Įmonės PVM kodas:

LT100001450717

Įmonės registracijos data:

2004-11-30

Įmonės BANGA ELECTRONICS, UAB veikla

Įmonė BANGA ELECTRONICS, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę BANGA ELECTRONICS, UAB:

Įmonės BANGA ELECTRONICS, UAB juridinio asmens kodas yra 300070628. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2004-11-30

Įmonės BANGA ELECTRONICS, UAB adresas yra Architektų g. 1, LT-78366 Šiauliai. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100001450717.

Su įmone BANGA ELECTRONICS, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu:

Apie BANGA ELECTRONICS, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.bangael.com