J. Šimelevič, IĮ

Įmonės J. Šimelevič, IĮ duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

J. Šimelevič, IĮ

Įmonės adresas:

Naugarduko g. 91-312, LT-03202 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301126791

Įmonės registracijos data:

2007-09-19

Įmonės J. Šimelevič, IĮ veikla

Įmonė J. Šimelevič, IĮ veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę J. Šimelevič, IĮ:

Įmonės J. Šimelevič, IĮ juridinio asmens kodas yra 301126791. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2007-09-19

Įmonės J. Šimelevič, IĮ adresas yra Naugarduko g. 91-312, LT-03202 Vilnius.

Su įmone J. Šimelevič, IĮ galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: