Aukštalipių era, UAB

Įmonės Aukštalipių era, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Aukštalipių era, UAB

Įmonės adresas:

Senojo tako 10, Gargždai, LT-96190 Klaipėdos r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.aukstalipiuera.lt

Įmonės kodas:

303007907

Įmonės PVM kodas:

LT100007603619

Įmonės registracijos data:

2013-02-26

Įmonės Aukštalipių era, UAB veikla

Įmonė Aukštalipių era, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Aukštalipių era, UAB:

Įmonės Aukštalipių era, UAB juridinio asmens kodas yra 303007907. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2013-02-26

Įmonės Aukštalipių era, UAB adresas yra Senojo tako 10, Gargždai, LT-96190 Klaipėdos r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100007603619.

Su įmone Aukštalipių era, UAB galite susisiekti:
telefonu:

Apie Aukštalipių era, UAB galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.aukstalipiuera.lt