UAB "As Protonas"

Įmonės UAB "As Protonas" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "As Protonas"

Įmonės adresas:

Mindaugo g. 44-74, LT-01311 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302249512

Įmonės PVM kodas:

LT100004925512

Įmonės registracijos data:

2008-11-20

Įmonės UAB "As Protonas" veikla

Įmonė UAB "As Protonas" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "As Protonas":

Įmonės UAB "As Protonas" juridinio asmens kodas yra 302249512. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-11-20

Įmonės UAB "As Protonas" adresas yra Mindaugo g. 44-74, LT-01311 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004925512.

Su įmone UAB "As Protonas" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: