MB "Artalma"

Įmonės MB "Artalma" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

MB "Artalma"

Įmonės adresas:

Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302899054

Įmonės registracijos data:

2012-10-24

Įmonės MB "Artalma" veikla

Įmonė MB "Artalma" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę MB "Artalma":

Įmonės MB "Artalma" juridinio asmens kodas yra 302899054. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2012-10-24

Įmonės MB "Artalma" adresas yra Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.

Su įmone MB "Artalma" galite susisiekti:
telefonu: