Anrimata ir Ko, UAB

Įmonės Anrimata ir Ko, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Anrimata ir Ko, UAB

Įmonės adresas:

S. Žukausko g. 32-60, LT-08235 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

126045726

Įmonės PVM kodas:

LT260457219

Įmonės registracijos data:

2002-09-03

Įmonės Anrimata ir Ko, UAB veikla

Įmonė Anrimata ir Ko, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Anrimata ir Ko, UAB:

Įmonės Anrimata ir Ko, UAB juridinio asmens kodas yra 126045726. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2002-09-03

Įmonės Anrimata ir Ko, UAB adresas yra S. Žukausko g. 32-60, LT-08235 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT260457219.

Su įmone Anrimata ir Ko, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: