UAB "Amadeja"

Įmonės UAB "Amadeja" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Amadeja"

Įmonės adresas:

Ventos 79B, Kuršėnai, LT-81168 Šiaulių r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

302340392

Įmonės registracijos data:

2009-05-15

Įmonės UAB "Amadeja" veikla

Įmonė UAB "Amadeja" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Amadeja":

Įmonės UAB "Amadeja" juridinio asmens kodas yra 302340392. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-05-15

Įmonės UAB "Amadeja" adresas yra Ventos 79B, Kuršėnai, LT-81168 Šiaulių r..

Su įmone UAB "Amadeja" galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: