Alytaus Ramovė, UAB

Įmonės Alytaus Ramovė, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Alytaus Ramovė, UAB

Įmonės adresas:

Rotušės a. 14, LT-62141 Alytus (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

149693842

Įmonės registracijos data:

1993-07-29

Įmonės Alytaus Ramovė, UAB veikla

Įmonė Alytaus Ramovė, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Alytaus Ramovė, UAB:

Įmonės Alytaus Ramovė, UAB juridinio asmens kodas yra 149693842. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1993-07-29

Įmonės Alytaus Ramovė, UAB adresas yra Rotušės a. 14, LT-62141 Alytus.

Su įmone Alytaus Ramovė, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: