Alonta, UAB

Įmonės Alonta, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Alonta, UAB

Įmonės adresas:

Architektų g. 56-101, LT-04111 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

303259153

Įmonės PVM kodas:

LT100008431910

Įmonės registracijos data:

2014-03-07

Įmonės Alonta, UAB veikla

Įmonė Alonta, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Alonta, UAB:

Įmonės Alonta, UAB juridinio asmens kodas yra 303259153. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2014-03-07

Įmonės Alonta, UAB adresas yra Architektų g. 56-101, LT-04111 Vilnius. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100008431910.

Su įmone Alonta, UAB galite susisiekti:
el. paštu: