Akcijatau, UAB

Įmonės Akcijatau, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Akcijatau, UAB

Įmonės adresas:

Fabijoniškių g. 99, LT-07101 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301745911

Įmonės registracijos data:

2008-06-18

Įmonės Akcijatau, UAB veikla

Įmonė Akcijatau, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Akcijatau, UAB:

Įmonės Akcijatau, UAB juridinio asmens kodas yra 301745911. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-06-18

Įmonės Akcijatau, UAB adresas yra Fabijoniškių g. 99, LT-07101 Vilnius.

Su įmone Akcijatau, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: