UAB "Ajala"

Įmonės UAB "Ajala" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Ajala"

Įmonės adresas:

Piliakalnio g. 43, Daubarių k., LT-89327 Mažeikių r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

301732312

Įmonės PVM kodas:

LT100004434711

Įmonės registracijos data:

2008-05-20

Įmonės UAB "Ajala" veikla

Įmonė UAB "Ajala" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Ajala":

Įmonės UAB "Ajala" juridinio asmens kodas yra 301732312. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-05-20

Įmonės UAB "Ajala" adresas yra Piliakalnio g. 43, Daubarių k., LT-89327 Mažeikių r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100004434711.

Su įmone UAB "Ajala" galite susisiekti:
telefonu: