Aitech, UAB

Įmonės Aitech, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Aitech, UAB

Įmonės adresas:

Ateities g. 4, LT-30117 Ignalina (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės el. paštas:

Įmonės kodas:

301717545

Įmonės registracijos data:

2008-05-09

Įmonės Aitech, UAB veikla

Įmonė Aitech, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Aitech, UAB:

Įmonės Aitech, UAB juridinio asmens kodas yra 301717545. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2008-05-09

Įmonės Aitech, UAB adresas yra Ateities g. 4, LT-30117 Ignalina.

Su įmone Aitech, UAB galite susisiekti:
telefonu:
el. paštu: