UAB "Aistrena"

Įmonės UAB "Aistrena" duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

UAB "Aistrena"

Įmonės adresas:

Daugėliškio g. 37 / Žalgirio g. 2, LT-09300 Vilnius (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės svetainė:

http://www.aistrena.lt

Įmonės kodas:

302303629

Įmonės registracijos data:

2009-02-04

Įmonės UAB "Aistrena" veikla

Įmonė UAB "Aistrena" veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę UAB "Aistrena":

Įmonės UAB "Aistrena" juridinio asmens kodas yra 302303629. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-02-04

Įmonės UAB "Aistrena" adresas yra Daugėliškio g. 37 / Žalgirio g. 2, LT-09300 Vilnius.

Su įmone UAB "Aistrena" galite susisiekti:
telefonu:

Apie UAB "Aistrena" galite plačiau sužinoti įmonės svetainėje adresu http://www.aistrena.lt