Aidiža, UAB

Įmonės Aidiža, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Aidiža, UAB

Įmonės adresas:

Žiedo g. 39, Meškių k., Bubių sen., Šiaulių r. sav. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302303013

Įmonės registracijos data:

2009-02-02

Įmonės Aidiža, UAB veikla

Įmonė Aidiža, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Aidiža, UAB:

Įmonės Aidiža, UAB juridinio asmens kodas yra 302303013. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-02-02

Įmonės Aidiža, UAB adresas yra Žiedo g. 39, Meškių k., Bubių sen., Šiaulių r. sav..

Su įmone Aidiža, UAB galite susisiekti:
telefonu: