Adomaičių prekyba, UAB

Įmonės Adomaičių prekyba, UAB duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

Adomaičių prekyba, UAB

Įmonės adresas:

A. Bruožio g. 20, Klemiškės II k., LT-91290 Klaipėdos r. (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės telefonas:

Įmonės kodas:

302451318

Įmonės PVM kodas:

LT100005104211

Įmonės registracijos data:

2009-10-28

Įmonės Adomaičių prekyba, UAB veikla

Įmonė Adomaičių prekyba, UAB veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę Adomaičių prekyba, UAB:

Įmonės Adomaičių prekyba, UAB juridinio asmens kodas yra 302451318. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 2009-10-28

Įmonės Adomaičių prekyba, UAB adresas yra A. Bruožio g. 20, Klemiškės II k., LT-91290 Klaipėdos r.. Įmonė yra registruota PVM mokėtoja, kurios PVM kodas: LT100005104211.

Su įmone Adomaičių prekyba, UAB galite susisiekti:
telefonu: