A. Banelio įmonė

Įmonės A. Banelio įmonė duomenys ir kontaktai

Įmonės logotipas

A. Banelio įmonė

Įmonės adresas:

Panevėžio g. 13, Pasvalys (Žiūrėti žemėlapyje)

Įmonės kodas:

169201323

Įmonės registracijos data:

1994-03-28

Įmonės A. Banelio įmonė veikla

Įmonė A. Banelio įmonė veiklą vykdo šiose veiklos srityse:

Daugiau informacijos apie įmonę A. Banelio įmonė:

Įmonės A. Banelio įmonė juridinio asmens kodas yra 169201323. Įmonė juridinių asmenų registre įregistruota 1994-03-28

Įmonės A. Banelio įmonė adresas yra Panevėžio g. 13, Pasvalys.